Bekstejdż to zaplecze planu zdjęciowego

Backstage to sesja fotograficzna od kuchni to przygotowania do pracy dla fotografa, to wszystko czego na co dzień nie widzimy. Cały warsztat pracy za kulisami to to czego nie widzimy w produkcie finalnym zdjęciach lub filmie. Praca przy realizacji zleceń fotograficznych i filmowych wymaga wsparcia wielu fachowców w tym przypadku widocznym na zdjęciach za fryzurę modelki Katarzyny Drożdż odpowiada fryzjer Michał Piłatowski

w tym przypadku przyszło mu pracować nad długimi włosami, do realizacji filmu reklamowego eleganckich Pończoch firmy Levante natomiast za makijaż odpowiada wizażystka Angelika Olsza.

wykonuje subtelny i zmysłowy makijaż podkreślający walory modelki. Praca wszystkich jest niezbędna przy realizacji profesjonalnej sesji zdjęciowej lub filmu.

Nie podlega wątpliwości że każdy profesjonalny fotograf lub filmowiec potrzebuje profesjonalnego wsparcia, a w przypadku większych projektów lub produkcji grupa osób wsparcia jest znacznie większa, bo są to jeszcze dźwiękowcy, specjaliści światła, statyści i wiele wiele innych osób niezbędnych do realizacji projektu.

A efekty końcowe filmu z którego zdjęcia z backstagu widzicie powyżej, można zobaczyć na filmie.